en

NOVINKY


 

Milé překvapení nás čekalo v sobotu odpoledne, kdy v plném proudu běžely dobrovolnické práce na zahradě. Když už se den nachyloval, vjelo do zámecké brány auto. Řídila ho půvabná zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková. Na sedadle spolujezdce jí dělal společnost její životní partner, legendární dirigent Libor Pešek. Paní Dáša absolvovala prohlídku zámku...

Na vybraných akcích bude možné získat za každých 6 hodin práce jeden Chechták z lesklého kovu. Až to situace dovolí a budeme pořádat kulturní akce, můžete v této místní měně zaplatit vstupenky. Budeme vždy uvádět ceny v obou měnách (Kč a Che).

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.